Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Přichází pravý čas na dovolenou u moře

Léto se sice už dávno přehouplo do své druhé poloviny, ale pokud plánujete vyrazit k moři, nikdy není pozdě. Naopak. Pozdně letní nebo časně podzimní termíny jsou pro přímořské dovolené ideální. Nikde už nejsou davy lidí typické třeba pro cesty na přelomu července a srpna. Cestuje mnohem méně lidí, takže pokud nemáte rádi narvané dopravní prostředky a našlapané pláže, kde je doslova hlava na hlavě, je pro vás tento termín dovolené skutečně ideální.

Ušetříte spoustu peněz

Zajímavé může být výhodné last minute na TipTravel.cz, které vás určitě uspokojí, protože:

  • Výběr přímořských destinací je zde skutečně široký
  • Můžete si vybrat tří až pěti hvězdičkové hotely podle svých nároků
  • Díky last minute ušetříte nemálo finančních prostředků
  • Máte k dispozici veškerý servis od polopenze až po ultra all inclusive

Pestrá krajina ostrova Kréta

Vítanou příležitostí, jak na chvíli utéct pracovním úkolům může být dovolená na ostrově Kréta. Pohodlí, komfort, příjemné pláže se zlatavým pískem lemované azurově modrou vodou, spousta olivových sadů, taková je charakteristika Kréty. Pokud vás moře po několika dnech omrzí, můžete se vydat i do vnitrozemí ostrova, kde najdete hory a můžete vyzkoušet třeba i trochu horské turistiky. Kréta má řadu tváří od rušného ostrova kypícího nočním životem a plným zábavy, až po velmi klidné romantické místo s krásnou přírodou a příjemně teplým mořem. Nejdete zde jak místa asociující poušť, tak i zelená údolí.

Nedotčená příroda láká

Možná vás nadchne i last minute Rhodos. Tento příjemný řecký ostrov vyhoví každému. Jediné, co zde nenajdete, jsou vysoké hory pro vysokohorskou turistiku. Máte-li chuť trochu plout po moři, můžete dokonce z ostrova vyplout k nedalekým tureckým břehům, konkrétně letovisku Marmaris. Typická je pro Rhodos hlavně spousta zeleně, nachází se zde dokonce i velké úseky nedotčené přírody.  

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek