Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Do Vysokých Tater i s dětmi. Víme, kam vyrazit

Pokud už nyní přemýšlíte nad tím, kam vezmete své děti v době, kdy budou mít prázdniny, možná zvažujete moře. Překážkou je však strach o děti. Nevíte, jak to zvládnou dlouhé hodiny v letadle nebo jak zvládnou ještě delší cestování autem popř. autobusem. A tak uvažujete dál. Napadají vás Vysoké Tatry, ale možná si říkáte, že Vysoké Tatry pro děti nejsou. Opak je však pravdou. I dovolená ve Vysokých Tatrách může být ve společnosti dětí. Ubytovat se můžete třeba v Grandhotelu Praha Vysoké Tatry nebo vám případně s ubytováním pomůže cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava

dovolená ve Vysokých Tatrách

Abyste si nemuseli dělat vrásky s itinerářem či s hledáním vhodných výletů, přinášíme vám rovnou několik tipů, co podniknout ve Vysokých Tatrách, pokud s sebou vezmete jako společnost děti. Nápadů a možností je opravdu celá řada!

Vzhůru do zooparku

Aby byla dovolená pro děti opravdu zážitkem, vezměte je do zooparku, který najdete v Gerlachově. Přístupný zoopark je zážitkem hlavně pro malé děti, které uvidí pasoucí se koně, poníky, také horské krávy, lamy, prasata, taktéž kozy nebo různé ptáky. Dokonce je možné objednat si projížďku na koni, a tak se stane výlet pro děti daleko intenzivnějším zážitkem. 

Nahoru na Bachledku

Pokud chcete děti unavit, vezměte je na túru. Konkrétně se vydejte nahoru na Bachledku, kde se jezdí sice za lyžováním, ale krásný výhled se vám naskytne i v létě. S dětmi se vydejte nahoru pěšky a za odměnu se s nimi svezte dolů lanovkou, která bude opět velkým zážitkem hlavně pro ty nejmenší. 

Popradské pleso

Máte některou z ratolestí ještě v kočárku? To by opět neměl být důvod, proč byste nevyrazili do Vysokých Tater. Vždyť se i zde nachází celá řada krásných tras, které jsou vhodné i pro procházky s kočárky. Jedna taková kočárková trasa vede ze zastávky Popradské pleso. Je vhodná i pro starší děti, po cestě se nachází řada dětských hřišť a samozřejmě občerstvení.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek