Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Pension Karolína – horský pension

Krkonoše jsou krásné nejen v zimě, ale v průběhu celého roku. Ideální základnou pro poznávání nejvyšších českých hor v letní i zimní sezóně je Špindlerův mlýn. Příjemné ubytování ve Špindlu nabízí například Pension Karolína, který najdete v Bedřichově. Za pár minut chůze se od něj dostanete do akvaparku i do tenisového centra s kurty a halou. Pokud s sebou vezmete děti, určitě je nechte vyřádit na bobové dráze nebo v provazovém centru.

Ve Špindlu jsou samozřejmě i dětská hřiště a řada půjčoven horských kol, ale tím nabídka aktivit nekončí, v blízkosti se dá i rybařit, jezdit na koni nebo se, jsou-li vhodné podmínky, svézt na raftu. Jen 40 kilometrů od pensionu leží golfové hřiště. O zimní nabídce sportování v Krkonoších se rozepisovat ani není třeba. Na sjezdovky se z pensionu Karolína dostanete za deset minut. Ať přijedete kdykoli, o příležitosti pobavit se určitě nebude nouze.

Horský pension Karolína nabízí kvalitní ubytování v dvoulůžkových pokojích a v apartmánech pro dvě až šest osob. K dispozici je také jedno studio s kuchyní. Součástí pensionu je i restaurace s letní terasou. Rodinný pension vám nabídne nejen výborné vybavení všech pokojů a apartmánů (vlastní koupelny, TV, kuchyňské kouty včetně spotřebičů atd.) a příjemný personál, ale i úžasný výhled na hory. Objednat si můžete ubytování přesně podle vašich cestovatelských plánů buď bez stravy, pouze se snídaní, s polopenzí i plnou penzí.

Skvělou možností jak načerpat nové síly je welness pobyt na horách. Můžete tak strávit některý z podzimních prodloužených víkendů. V rámci pobytového balíčku získáte tři dny a dvě noci příjemného odpočinku v pensionu Karolína, včetně návštěvy Vodního ráje, který leží pouhé tři minuty od pensionu. Ubytování je včetně bufetové snídaně a v ceně je také večeře s možností sestavení vlastního menu o dvou vchodech výběrem z jídelního lístku a láhví kvalitního vína.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek