Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Luxusní a dostupné ubytování pár kroků od „Václaváku“

Hotel Andante

Praha je považovaná za jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Pokud plánujete cestu za jeho poznáním se svou rodinou nebo přáteli, přinášíme tip na komfortní ubytování přímo v centru.

Václavské náměstí je hlavní živá tepna v centru Prahy. Na rozdíl od křivolakých a úzkých uliček na Malé Straně, tady najdete dostatek prostoru. Můžete zde volně dýchat také díky tomu, že je jeho spodní část uzavřena pro auta a mohou sem jen chodci.

Václavské náměstí nabízí zábavu spojenou s nákupy, kulturou i gastronomií. Desítky restaurací, největší obchod s knihami v České republice (Palác knih Luxor), často se konající zajímavé venkovní výstavy v jeho horní části, kavárny, divadla (Divadlo DVA, Rokoko a Palace), blízkost kina (Lucerna) – to je jen malá ochutnávka.

Příjemné ubytování v centru Prahy

Chcete-li být poblíž tohoto místa, kde si lidé dávají srazy „pod ocasem“, a jehož hlavní dominantou je Národní muzeum, ubytujte se jen pár kroků odtud, v tříhvězdičkovém hotelu Andante.

Hotel Andante se nachází v klidné ulici Ve Smečkách, která je kolmá k Václavskému náměstí. Díky tomu, že se ubytujete trochu bokem, vyhnete se hluku, který by vás na „Václaváku“ mohl rušit v nočních hodinách. Nezapomeňte, že nejste v žádném malém městě, tady se nacházíte uprostřed živé české metropole!

Vyberte si jeden ze 32 komfortních pokojů – od jednolůžek po prostorné rodinné pokoje. K dispozice je wifi a snídaňový bufet. Čeká na vás příjemný personál, který vám poradí a pomůže v každé situaci.

Ideální lokalita

Další velkou výhodou ubytování poblíž Václavského náměstí je velmi snadná dostupnost na všechna krásná místa v centru Prahy – pokud rádi chodíte, pěšky dojdete i na Pražský hrad. Hotel Václavské náměstí má poblíž všechny 3 trasy pražského metra, i tramvajovou zastávku, odkud se dostanete po Praze kamkoliv budete chtít.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek