Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Hotel Botanique – ideální místo pro vaši konferenci

Vynikající poloha Prahy se jeví jako ideální výchozí bod pro obchodní schůzky, jednání i konference. V hlavním městě najdete rovněž řadu sportovních i kulturních příležitostí, jak využít volný čas po ukončení konference. Díky výhodné pozici v centru města se pěšky dostanete do historického jádra, kde budete smět obdivovat dědictví naší země. Ať už se rozhodnete pro návštěvu Pražského hradu, nákup suvenýrů ve Starém Městě nebo procházku po Karlově mostě, díky dobře zvolenému hotelu budete mít všude kousek.

konferenční hotel v Praze

Pokoje pro náročné klienty i rodiny s dětmi

Konferenční hotel v Praze poskytuje zázemí pro obchodní schůzky a stejně tak vyjde vstříc rodinám s dětmi. V nabídce najdete klasické komfortní pokoje se sociálním zázemím i rodinné pokoje v moderně zařízeném stylu. Samozřejmostí jsou pak klimatizace na pokoji, kosmetické potřeby a stabilní wi-fi připojení na celém hotelu zcela zdarma. Pokoje vás překvapí dispozičním řešením i úchvatným výhledem na stověžaté město.

Konferenční prostory jsou navrženy tak, aby splnili náročné požadavky během obchodním jednání. Díky kapacitě čtyř odlišně prostorově řešených salónků lze smíte uspořádat semináře, konference i firemní akce. Hotel disponuje atraktivními balíčky, díky nimž zajistíte všem účastníkům jednání občerstvení i kancelářské potřeby. Veškerý servis zajišťuje vyškolený personál hotelu.

Ubytování na Florenci

Jestliže vás oslovila nabídka hotelu, neváhejte s rezervací konferenčních prostor i samotných pokojů. V restauraci si po náročném pracovním dni můžete vychutnat kulinářské pochoutky ze sezónních surovin. Hotel v Praze na Florenci připravuje i cenově dostupné polední menu. Uvolněná atmosféra vás potom čeká v baru, kde se míchají prvotřídní koktejly a ochutnávají vyhlášená vína. Do hotelu se pohodlně dostanete metrem, vlakem, automobilem a nenáročnou cestou z letiště.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek