Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Odpočinek v hlavním městě za příjemnou cenu

Také zvažujete výlet do hlavního města, kde na vás čeká řada významných historických památek, nekonečné nákupní možnosti nebo projížďka na parníku? Praha se stává ročně cílem milionů turistů a vy můžete patřit k těm, kteří se sem budou rádi vracet z jednoho prostého důvodu. Konečně se Praha zbaví nálepky drahého města a nabídne vám zábavu, kulturu i ubytování za příjemné ceny.

hotel v HolešovicíchPo celém dni odpočinek ve wellness

Wellness hotel v Praze slibuje odpočinek pro náročné klienty i unavené obyvatele. Relaxační místnost doplňují různé druhy saun s velkou kapacitou návštěvníků. Zároveň v relaxačním centru zůstává zachována intimita a pocit pohody. Dáváte-li přednost masáži před saunovacím procesem, otestujte zdejší maséry a masérky s letitou praxí a zkušenostmi. Konečně se zbavíte bolavých zad, případně namožených nohou. Ve wellness centru Absolutum nechybí ani oblíbené solárium s kolagenem, díky němuž vaše pokožka získá zdravé a rovnoměrné opálení. Privátní koupele nabízí hotel v Praze 7, kde na klienty čeká příjemné prostředí privátní zóny. Kromě bylinných a hydromasážních koupelí lze vyzkoušet i saunu, masáž nebo jen tak odpočívat v měkkém županu.

Po kvalitním odpočinku na dobré jídlo

Nezapomínejte na doporučení před masážemi a saunováním. Vyhněte se těžkému jídlu, které by se mohlo podepsat na bolestech během odpočinku. Jakmile budete dostatečně odpočatí, vypotíte všechny škodliviny a rozmasírujete bolavé svaly, vyrazte na vynikající jídlo připravované ze sezónních a regionálních surovin. Hotel v Holešovicích hostům připravuje opravdový kulinářský zážitek. Rovněž se může pochlubit řadou spokojených zákazníků, pro něž organizuje svatby, rodinné oslavy, společenské, eventuálně firemní akce. K dobrému jídlu podávanému po celý týden v příjemných prostorách restaurace se doslova nabízí sklenička vynikajícího vína nebo zlatavého moku.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek