Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

3 tipy na bláznivý víkend, na který nezapomenete

pronájem chaty pro rybáře přímo u vody

Váš život je nyní jednotvárný a potácíte se mezi pracovními povinnostmi a dalšími záležitostmi, které vám neustále berou energii? Víme, jak si znovu vlít krev do žil! Vydejte se na bláznivý víkend, na který jen tak nezapomenete. 

Týden končí, víkend začíná

Hurá, konečně je tady pátek! Nyní budete mít o důvod navíc pro radost. Jedete totiž do místa, kde budete mít jedinečnou možnost znovu načerpat ztracenou energii. Pronájem chaty na víkend – to je to pravé dobrodružství! Budete topit v kamnech, chodit se otužovat, nebo se vydáte na dlouhý výšlap po okolí? Zažijte víkend, na který budete dlouho vzpomínat. Je libo pronájem chaty pro rybáře přímo u vody? Vydejte se za nevšedními zážitky!

Road trip

Víkendy se odteď stanou skutečně vyhledávanou částí týdne, na kterou se budete dokonale těšit. Sotva přijedete z chaty a přes týden vám vyschne vaše oblečení na outdoor, hned následující víkend budete mít možnost je opět použít! Kde budete spát? No přeci ve vašem autě! Vydejte se na bláznivý road trip a cestujte kamkoliv vás napadne. Zastavte na zajímavých místech, vytvořte si veselé fotografie. Víkend je od toho, abyste si udělali radost!

Legrační názvy vesnic

Česká republika je plná míst, o kterých jste dosud neměli ani tušení. Vydejte se je objevovat třetí víkendový čas. Uděláte si krásnou fotografii u cedule s nápisem Hnojník? Nebo se snad vydáte do Onoho Světa? Selfie si můžete pořídit i v Kališti, Čurandě, nebo třeba v Bosonohách či Mrtníku. Jaký suvenýr asi prodávají v Čuníně, Bahnu, Mlékojedech, nebo ve Vepříkově? Zjistěte, jak se žije lidem v Hovězím, Mokrovousech nebo Močovicích. Kolik míst stihnete navštívit za víkend? 

Dopřejte si zábavu a vyrazte na chatu. Na další víkend si naplánujte road trip a další volný čas si udělejte výlet po bláznivých obcích našich luhů a hájů. Hurá za zážitky! Koho vezmete s sebou?

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek