Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Nastal čas si konečně odpočinout

lázně

Jste unaveni rodinnými povinnostmi a pracovními úkoly? Dopřejte si oddych a naordinujte si kvalitní odpočinek. Jenže vám možná už nebude stačit jen se zavřít v pokoji a užít si svých patnáct minut. Jak by se vám ale líbilo vychutnat si prodloužený víkend s kamarádkou u skleničky dobrého vína, s partnerem v bublinkové koupeli nebo třeba s maminkou na pořádné masáži?

Vyrazit lze samozřejmě i s dětmi. Rodinný pobyt v rodinném pokoji s veškerým vybavením a zázemím pro malá miminka i větší děti. Díky přehlednému a informacemi nabitému webu můžete vybírat z různých lázeňských komplexů v České republice, na Slovensku, Maďarsku a stejně tak v dalších městech.

Pobyty pro náročné

Wellness pobyty zahrnují také odpočinek v lázních i mnoho exotických relaxačních pobytů a léčebných víkendů po covidovém onemocnění. Ať už se rozhodnete pro prodloužený víkend v zahraničí či týden lenošení s kamarádkami, volte taková místa, jež vám nabídnou kompletní servis a budou vás zaslouženě rozmazlovat. Hotely jsou připraveny poskytnout vám špičkový servis s nabídkou masáží, relaxačních technik, wellness procedur a doprovodných programů. Vyrazit smíte třeba na procházku do přírody, oprášit kolo a rovněž vyzkoušet adrenalinovou zábavu. Fantazii, jak trávit volný čas a naplno si užít lázně, se meze nekladou!

Už jste byli v lázních Vráž?

Lázně Vráž vás zaujmou už při první návštěvě. Jsou zasazeny do krásné krajiny a tomu odpovídá i zámecký styl ubytování. Mezi oblíbené a žádané procedury patří například vodoléčba, termoterapie a elektro léčba za pomoci profesionálního vybavení. Rehabilitace jsou určeny pro pacienty s mnoha zdravotními komplikacemi. Díky mechanoterapii budete procvičovat dolní končetiny, popřípadě nosné klouby po operacích kloubních náhrad. Lázně Vráž nabízí skupinové lekce cvičení na míčích i staby – cvičení s vibračními tyčemi pro posílení hlubokých zádových svalů. Speciální cvičení pro pacienty s Parkinsonovou chorobou jsou pak vedeny pod dozorem kvalifikovaného fyzioterapeuta.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek