Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Když do Bulharska, tak letecky

Letecká doprava patří k nejvíce bezpečné dopravě na rozdíl od autobusů, aut nebo vlaků, ale zase když spadne tak je to obrovská tragédie. Když jsem o minulých prázdninách váhala, jak pojedu na dovolenou do Bulharska, tak jsem se rozmýšlela mezi autobusem a letadlem. Nikdy jsem v letadle neseděla, ale při pomyšlení na nekonečné hodiny strávené za stěnami autobusu, jsem si přece jen vybrala letadlo, ze kterého jsem měla strach.

Let startoval v Praze a tak jsem se na letiště nechala zavést autem. Po nastoupení na palubu mi bylo jasné, že personál bude naprosto v pohodě a tak jsem ani nijak celý let nevnímala až na přistání, to bylo asi nejhorší. Cíl cesty byl po dvou hodinách charterového letu pokořen, když jsme doletěli na letiště v bulharské Varně. Letenka nebyla oproti autobusu vůbec drahá, když vezmu v úvahu rychlost a pohodlnost na rozdíl od autobusové dopravy. Byla jsem ubytovaná v letovisku Zlaté Písky, a proto jsem se musela do hotelu dopravit transferem z letiště. Cesta trvala asi šedesát minut, ale mě to ani tak nepřipadlo, protože už jsem se těšila na úžasné moře, které tato oblast podle katalogu měla nabízet. Hotel, ve kterém jsem byla ubytovaná, měl mít tři hvězdičky, ale byl čistý, krásně uklizený, nábytek jako nový a pokojová služba velmi příjemná. Takže maximální spokojenost, nebylo vůbec na co si ztěžovat. Součástí hotelu byl i bazén a také dnes důležité wifi připojení.  Jediné co mě trošku vadilo, byla poměrně vzdálená pláž od hotelu, asi tak 300 metrů, ale dojít na ni za to rozhodně stálo. Pláž byla písčitá a k dispozici jsem měla lehátko i slunečník. Celý pobyt byl zkrátka jeden velký zážitek, a když jsem měla letět domů, tak se mně nechtělo odjíždět, ale na let jsem se docela těšila. Přece jen uznejte, že takový výhled z letadla je nevšední a nejlepší!

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek