Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Jak zajistit finanční rezervu na dovolenou?

Nikdy nevíte, co se vám na cestě přihodí. Trable mohou začít už na letišti, když vám společnost ztratí kufry. Pokračovat to bude nevyhovujícím pokojem na hotelu, takže výdaje na ubytování budou mnohem vyšší. Poté vás „natáhne“ půjčovna aut. Může se toho zkrátka stát mnohem více. Aby vám vyšší výdaje nezkazili dojem z dovolené, zajistěte si včas dostatečnou finanční rezervu. 

Snadno a zdarma

Hodně cestovatelů jezdí se záložní kreditní kartou. Jenže právě tato varianta se finančně moc nevyplatí. Je třeba si uvědomit, že v případě kreditní karty platíte za výběr hotovosti třeba i 100 Kč a problémem jsou i vysoké úroky. Jako lepší řešení se nabízí rychlá půjčka. Tu můžete získat dokonce zdarma, stačí sledovat nabídky společností. Aktuálně si až 8000 korun na 30 dní půjčíte zcela zdarma (pokud jste nový klient) u firmy Via SMS s.r.o.

rychlá půjčka

Z místa nebo z domu?

U Via SMS s.r.o. se rychlé půjčky vyřizují skrze online formulář nebo přes SMS zprávu. Žádost skrze SMS je určena ale jen pro ty, kdo už si od společnosti někdy v minulosti půjčili. Když si budete žádat poprvé, je potřeba najít přístup k internetu a mít několik minut na vyplnění žádosti. Dobrá zpráva je, že pokud máte účet i Fio banky, České spořitelny nebo MONETA Money bank, přijdou vám peníze ještě v tentýž den, kdy jste podali žádost. Jinak je třeba počítat s tím, že vám peníze přijdou i za 2 dny. Lepší řešení proto je, když si o půjčku požádáte s dostatečným předstihem a penze budete mít na účtu už v den odjezdu.

rychlé půjčky

Proč Via SMS s.r.o.?

S touto společností máte jistotu seriózního a férového jednání. Patří k zakládajícím členům Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a navíc si jako jedna z prvních požádala o vydání licence od ČNB. Proč je právě licence ukazatelem serióznosti nebankovního subjektu, čtěte zde. Via SMS poskytuje výhodné nebankovní půjčky kromě ČR také ve Španělsku, Polsku, Litvě a dalších zemích.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek