Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Adrenalinové cestovatelské zážitky

Patří cestování mezi Vaše nejoblíbenější zájmy a rádi cestování spojujete s adrenalinem či dobrodružstvím, avšak došly Vám nápady, jak využít tyto aktivity pro Váš volný čas? Firma na zážitky Vám velmi ráda poskytne nové tipy, jak obohatit Váš volný čas o nové vzrušující zážitky. Firmy na zážitky Vám také ráda poradí, jaké vybrat dárky k narozeninám, svátkům, Vánocům či jiným příležitostem pro Vaše nejbližší.

Mezi adrenalinovými zážitky naleznete celou paletu nejrozmanitějších nápadů na zážitky. Můžete tak například vyzkoušet jízdu ve Ferrari 458 Italia. Tento typ vozu je nástupcem slavného F430. Ferrari 458 Italia umí během 3,4 sekund katapultovat z rychlosti 0 až na 100 kilometrovou rychlost a dosáhnout tak rychlosti až 325 km za hodinu. Neméně báječný zážitek přináší také možnost projet se v supersportu McLaren, nebo škola smyku Easydrift.Vaše říjnové volnočasové aktivity můžete doplnit také například o tandemový paragliding. Během tohoto adrenalinového zážitku si vyzkoušíte, jaké to je létat jako pták, a přitom se kochat pohledem na krajinu pod Vámi. Tento nevšední zážitek prostřednictvím Firmy na zážitky si můžete vyzkoušet v malebném prostředí Beskyd. Další zajímavé náměty na volnočasové aktivity naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz.

Vašim nejbližším můžete v podobě vánočního dárku darovat voucher na romantickou večeři pod krápníky. Restaurace v krápníkové jeskyni se proslavila zejména v období 1. republiky jako divadlo či kabaret Revoluční scéna, kterou vedl slavný Vlasta Burian. V období první republiky dnešní krápníkovou restauraci navštěvovali slavné osobnosti jako Jaroslav Marvan, Jindřich Plachta či Hugo Haas. Pochutnat si tak budou moci obdarovaní na krémové polévce z artyčoku s grilovaným ovčím sýrem či na svíčkových řezech s glazírovanými jablky a vanilkové omáčce.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek