Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Relaxace v centru Prahy potěší dvojnásob se správným ubytováním

Občas je potřeba hodit za hlavu každodenní povinnosti a dopřát si trochu oddychu. Právě pro relax je Praha jako stvořená, ať už se rozhodnete pro návštěvu historických památek, kina nebo k obyčejné procházce. V každém případě však budete potřebovat kvalitní ubytování pro odpočinek po náročném dnu.

Relaxovat můžete pasivně i aktivně

Při změně prostředí se můžete rozmazlovat různými způsoby. Odpočinek může být totiž aktivní i pasivní. Záleží jen na tom, čemu vy sami dáváte přednost. Právě historické centrum Prahy nabízí mnoho krásných zákoutí, které vás ohromí na první pohled. V některé z mnoha okolních kaváren můžete strávit příjemný oběd. A po vyčerpávajícím dni vás uvítá hotel v Praze Belvedere, kde můžete načerpat síly a strávit zde noc. Také můžete využít některou z mnoha nabízených služeb hotelu. Abyste si den plný poznání naplánovali co nejlépe, koukněte na tyto tipy na výlety.

hotel v Praze

Ubytování si v hotelu vyberte podle vlastního uvážení

Moderní hotel v Praze pro mnohé představuje žádaný kompromis slušného komfortu a solidní ceny. V něm si můžete vybrat z mnoha nabízených pokojů, nebo luxusnějších apartmánů. Všechny prostory jsou přitom nekuřácké a mají internetové pokrytí. V hotelu lze přitom zároveň zajistit i pořádání konferencí pro pracovní účely. Mezi oblíbené služby hotelu patří kadeřnictví, masáže či restaurační služby japonského typu. Samozřejmostí je i podzemní parkoviště, kde můžete zanechat svůj vůz úplně bez obav.

rezervace v hotelu Praha

Spojte v prostorách hotelu práci se zábavou

Někteří lidé do hlavního města přijíždějí za prací a pořádáním konferencí. Služby hotelu totiž nabízí profesionální prostředí a technický podklad. Jestliže si uděláte včasnou rezervaci v hotelu Praha, můžete navíc získat i množství vítaných slev nebo k pořádané akci naplánovat lákavý catering, který si účastníci vaší konference zamilují. K dispozici máte pro akci také technické vybavení v podobě tabulí, promítaček a pláten.

pořádání konferencí

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek