Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Luxusní hotely Ibis a Mercure – od Plzně po Ostravu

Vydáváte se ze svého domova na výlet a toužíte po příjemně luxusním ubytování v cizím městě? Svěže moderní prostory hotelů Ibis a Mercure vás zajisté mile překvapí svou útulností a maximálním pohodlím.

hotel Ibis

Vysoce komfortní pokoje plzeňského tříhvězdičkového hotelu Ibis najdete v klidném univerzitním prostředí na Borských polích. Hotel Ibis Plzeň je tu pro všechny, kdo zavítají do města piva, ať už za rekreačními či pracovními účely. Vyjde vám vstříc nejen svým praktickým a nadstandardním vybavením pokojů, ale také skvělým restaurantem Sud&Cie s bohatou nabídkou mezinárodních delikates. K večeru vám pak zajisté přijde vhod stylový lobby bar s širokou nabídkou výtečných drinků.

Nechystáte se do Plzně, ale do Olomouce? Hotel Ibis Olomouc usazený v samém srdci města vám nabízí obdobně luxusní pohodlí. Ubytovat se můžete ve vysoce komfortních pokojích nové generace, kterým sekundují hned tři moderní konferenční sály. Toužíte po opravdu vytříbeném menu? Pak vám vyjde vstříc zdejší hotelová restaurace Olivia s širokou nabídkou lahodných středomořských pokrmů. A až si dosyta pochutnáte na pravém italském chlebu či francouzských dezertech, můžete se vydat na procházku historickým centrem města Olomouc, které se nachází v samé blízkosti hotelu.

A jaký je například takový hotel Mercure Ostrava? Čtyřhvězdičkový, a tedy opravdu luxusní, navíc s malebnou letní terasou vybízející k večernímu posezení u sklenky toho nejlepšího vína. Praví gurmáni si zde přijdou na své v moderní kubistické kuchyni, sportovci pak ve zdejším fitness či v unikátních parních lázních. Chcete se vypravit za kulturou? Opět ji máte přímo na dosah. Také v pokojích najdete veškeré technické vymoženosti od vysokorychlostního internetu až po LCD televizor. Pokoje jsou maximálně luxusní a vzdušné. Vkusnou designovou hru barev si zde určitě zamilujete.

Ať už se tedy vypravíte do Plzně, Olomouce nebo Ostravy, ve zmíněných hotelech najdete tu správnou dávku odpočinku, romantiky i zábavy – v kombinaci s kulturním vyžitím kousek cesty od nového domova. Tak šťastnou cestu! Ať už bude služební nebo rekreační.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek