Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Jedete poprvé do Beskyd? Poradíme vám s ubytováním

Beskydy lákají nejen Čechy, ale také zahraniční turisty svou krásnou přírodou. Dokonce se v posledních letech stává, že lidé volí místo dovolené u moře dovolenou v Beskydech, jelikož je to krásná přírodní oblast skrývající mnoho přírodních krás. Navíc je dokázané, že příroda nás vnese do klidového režimu rychleji než moře. 

Rekreačním centru Sepetná

V současné době se do Beskyd jezdí nejen za přírodními krásami, ale především za skvělým ubytováním. Málokdy se stává, že v přírodních oblastech, které lze označit za klenoty země, najdete také slušné ubytování, které budete chtít doporučit dát. V Beskydech se krásná příroda kloubí s krásným ubytováním. 

Co v Beskydech vidět?

Než se zaměříme na ubytování, je načase si prozradit, co v Beskydech vidět. Jak již bylo zmíněno, Beskydy jsou plné krás, které člověku nedají spát. Nejatraktivnějším cílem je jednoznačně Lysá hora, na jejíž vrchol se lidé vydávají po různých trasách. Lysá hora se označuje také za nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, což znamená, že tohoto vrcholu je až přenádherný pohled na přírodní oblast. 

Kromě Lysé hory je třeba navštívit také zdejší Satinské vodopády, které ocení vidět spíše romantické povahy. Jedná se o kouzelné místo skrývající se uprostřed beskydské přírody. 

Kde se ubytovat?

Nyní přejděme k ubytování. Jak jsme zmínili, jen málokdy se najde v krásných přírodních oblastech i krásné ubytování, ovšem v Beskydech to takto je. Ubytovat se můžete například v Rekreačním centru Sepetná, které nabízí několik možností ubytování. Kromě bungalovů je možné ubytovat se i v penzionu nebo případně v hotelu, kde o vás bude královsky postaráno. 

Pokud zvolíte ubytování v Rekreačním centru Sepetná, čeká vás nejen skvělá kuchyně, ale také můžete využít wellness služeb nebo zdejšího koupaliště či plaveckého bazénu. Děti se vyřádí na zdejším hřišti, je možné půjčit si koloběžky i elektrokola.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek