Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Hotel Blansko Vás rád přivítá také o svátcích jara

Rádi byste si na Velikonoce dopřáli kratší jarní dovolenou? Pohodový prodloužený víkend můžete prožít v malebném prostředí jižní Moravy v obci Blansko.

Kam na dovolenou na Velikonoce?

Hotel Blansko disponuje osmdesáti pokoji, z nichž každý je vybaven vlastním sociálním zařízením. V hotelu můžete navštívit také restauraci a pochutnat si na něčem dobrém k jídlu. Ubytování se nachází asi tři minuty od vlakového i autobusového nádraží. Ubytování v hotelu Blansko je vhodné, jak pro páry, které touží po chvíli odpočinku, tak pro rodiny s dětmi, kteří si chtějí užít společné rodinné chvíle. Spokojeni budete také s velmi příznivou cenou. Ceník společně s fotografiemi ubytování najdete na internetových stránkách hotelu zde www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha.

Co nepřehlédnout v městě Blansko a v jeho okolí?

Z ubytování Blansko budete mít také skvělou výchozí pozici pro podnikání nejrůznějších výletů do nejbližšího okolí. Už samotné město Blansko Vás okouzlí nespočtem zajímavostí. Na své si zde přijdou především ti, kteří mají rádi industriální architekturu a technické památky. Za kuriozitu lze považovat dřevěný kostelík, který byl do Blanska přestěhován z Podkarpatské Rusi. V pozdně renesančním zámku si můžete prohlédnout expozici Muzea Blansko. Jako jediná se specializuje na dějiny železářství od raného pravěku až po současnost. Jistě si také při procházce městem povšimnete litinových soch na Wanklově náměstí, v zámeckém parku a litinové kašny na nádvoří. Rozhodně nevynechejte ani návštěvu nejznámějšího českého jeskynního komplexu. Krásná krápníková výzdoba i plavba po říčce Punkvě a následná prohlídka dna propasti Macochy je jen stručná nabídka toho, co na Vás při tomto výletu čeká.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek