Opravdové zkušenosti z cest a dovolených

Darujte si s partnerem romantický víkend na Karlštejně

Některé dárky nepotřebují zvláštní příležitost. Pokud jste se tedy rozhodli svého partnera nebo partnerku překvapit skutečně originálním dárkem, můžete si zajistit luxusní ubytování v pohádkovém prostředí hotelu pod Karlštejnem. Kromě historicky laděného ubytování je v okolí spousta výjimečných příležitostí pro nové zážitky a možná se do těchto míst jednou vrátíte za svatebním obřadem, protože hotelový altánek na zeleném ostrově je jimi vyhlášený.

hotel Karlštejn

Historická atmosféra hotelu upoutá na první pohled

V roce 1263 byl v oblasti zbudován mlýn, který sloužil širému okolí pro mletí mouky. Bylo to o necelých sto let dříve, než byl položen základní kámen hradu Karlštejn. Trvalo celá staletí, než funkce mlýnu ustoupila moderní rekonstrukci, díky které máte nyní možnost ubytovat se na místě, kde se z obyčejného mlýna stal luxusní hotel Karlštejn. Obklopuje ho zelený ostrov s romantickým altánkem, kde se velmi často pořádají svatební obřady. Pokud se navíc nechcete spokojit s obyčejným standardem, nabízí hotel i luxusní apartmány s volně stojící vanou a minibarem.

ubytování u Karlštejna

Výhodné balíčky služeb hotelu nedokážete odmítnout

Speciální zážitkové a romantické balíčky nabízejí několik variant prožití volna na Karlštejně i v jeho okolí. V ceně bývají dokonce i snídaně donášené přímo na pokoj. Romantickou večeři si pak můžete vychutnat při svíčkách na letní terase nebo v místní restauraci. Svojí nabídkou jistě zaujme i hotelová rybí restaurace s širokým výběrem specialit ze sladkovodních a mořských ryb, která nabízí speciality z řeckých kuchyní. Takové ubytování u Karlštejna přitom nabízí spoustu dalších výhod a jednou z nich je pestrý výběr mnoha zážitkových výletů.

Karlštejn a okolí

Zážitky, ze kterých si můžete vybírat celý víkend

Přímo na hradě Karlštejn můžete navštívit vinné sklípky nebo muzeum voskových figurín. Kromě samotné prohlídky hradu je to vítané zpestření. Kromě toho však Karlštejn a okolí nabízí také možnost návštěvy nedalekých Koněpruských jeskynní (více o nich zde), lomu Amerika či místní zoologické zahrady. Pokud upřednostňujete sport před výlety, je pro vás vhodnější návštěva golfového centra, které je také nedaleko hotelu. Pro adrenalinové nadšence je připravený let balónem nebo vyhlídkový let vrtulníkem.

Sdílet článek


Líbil se vám článek a máte pocit, že byl pro vás užitečný? Sdílejte ho, třeba na svém Facebooku, Twitteru nebo prostě kdekoli uznáte za vhodné. Stačí kliknout na některou z ikonek.

Máte podobné zážitky z jiných města a míst? Zaregistrujte se na našem webu a napište nám je. My je rádi zveřejníme.

Oznámkujte článek a sami se nám svěřte se svou zkušeností

Oznámkujte článek